Keine Inhalte/Widgets in dieser Seitenleiste vorhanden.

Cóż, to się robi irytujące, prawda? Bitcoin nie może się zdecydować, gdzie chce być. Po tym jak wczoraj przeskoczył granicę 12.000 dolarów, teraz waluta skurczyła się do 11.400 dolarów. To jest 600 kropla w jeden dzień. Dlaczego ta moneta nie może zdecydować, że chce więcej od życia? Czego się boi?

Dlaczego Bitcoin nie może po prostu zostać na haju?
$12,000 wyraźnie okazuje się być poziomem oporu roku w tym momencie. Waluta przekroczyła próg kilka razy tylko po to, by się szybko wycofać. To prawie tak, jakby istniała jakaś niewidoczna siła, która powstrzymywała Bitcoin’a przed wytrzymaniem sławy, która przychodzi wraz z napływem na wyższe terytorium.

Dobra wiadomość jest taka, że waluta zdołała wytrzymać odrobinę wysiłku i odzyskała trochę siły w ciągu ostatnich kilku godzin. Początkowo waluta spadła do 11.200 dolarów, co oznacza, że w momencie pisania wynosiła około 200 dolarów. Jednak to już nie wystarczy, aby podniecić prawdziwych entuzjastów Bitcoinów. Bitcoin musi wyjść poza $12K i musi tam zostać. Nic innego nie da się zrobić.

Jak zwykle, wielu analityków zabrało się do mediów społecznościowych i innych platform, aby powiedzieć swoim zwolennikom, gdzie ich zdaniem krypto waluta świata numer jeden według pułapu rynkowego pójdzie w najbliższych tygodniach i miesiącach. Joe DiPasquale – głowa honcho Bit Bull Capital – stwierdził w ostatnim wywiadzie:

Bitcoin ma silne wsparcie na poziomie 11.000 dolarów, potem 10.500 dolarów, a potem 10.000 dolarów. Jeśli 10 tys. dolarów zostanie złamane, możemy zauważyć prawdziwy trend spadkowy, ale tak długo, jak cena utrzyma się na obecnym poziomie, prawdopodobnie przeważą uczucia byka.

Bitcoin, mówiąc szczerze, nie spadł poniżej 11.000 dolarów od dłuższego czasu. Jednakże, jak widzieliśmy w świecie kryptokurrency, nic nie jest wykluczone i nie wiadomo, co może się stać dalej. Kiana Danial – dyrektor generalny Invest Diva – zaoferował podobny sentyment do Joego, stwierdzając, że nie należy ignorować potencjału Bitcoin’a w zakresie spadku do 10 tys. dolarów. Wyjaśniła:

11,235 to dekolt głowy i wykres ramion Bitcoin tworzy wzór Bitcoin. Potwierdzenie przerwy poniżej tego poziomu może otworzyć drzwi dla dalszych spadków w kierunku 10,400 dolarów. W przeciwnym razie, moglibyśmy oczekiwać, że para BTC/USD skonsoliduje się pomiędzy $12,400 a $11,235, aż znajdzie nowy kierunek.

Kolejne spadki zanim Bulls Step in Again?

Jon Pearlstone z Crypto Patterns Newsletter był również szybki, aby stwierdzić, że możemy zobaczyć Bitcoin poprawić się jeszcze bardziej, zanim ponownie skoczy w górę. Wspomniał:

Bitcoin odwrócił wczorajsze zyski z dużym wolumenem i jest teraz poniżej wczorajszej ceny zamknięcia. Są to często wskaźniki odrzucenia ceny, które często przynoszą bardziej znaczące korekty. Mimo to, cena jest nadal znacznie powyżej ważnych poziomów oporu. Ważnymi poziomami wsparcia, które należy obserwować przy obecnym oporze, są 10 500 dolarów i 9 500 dolarów.

Von admin