Keine Inhalte/Widgets in dieser Seitenleiste vorhanden.

Firma Santiment, zajmująca się analizą kryptowalut, ujawnia, że ​​inwestorzy z głębokimi kieszeniami szybko zbierają BTC, gdy liczba waleni Bitcoin osiąga najwyższy w historii poziom.

Firma twierdzi, że liczba wielorybów posiadających co najmniej 1000 BTC pobiła rekordy na początku tego tygodnia

„Liczba adresów wielorybów Bitcoin Rush z co najmniej 1000 BTC osiągnęła najwyższy w historii poziom 2323 przy zamknięciu rynku wtorkowego (5 stycznia 2021 r.)”.

Według platformy analizy on-chain, rosnąca liczba waleni Bitcoin jest pozytywnym sygnałem dla hossy BTC.

„Nie może być bardziej godnego uwagi wskaźnika uparty niż ten, który wskazuje na rosnących posiadaczy z ponad 33,7 mln USD”.

Dane z amerykańskiej giełdy kryptowalut Kraken potwierdzają wnioski Santiment. Kraken twierdzi, że rosnąca liczba waleni Bitcoin, a także przemieszczanie się flagowego zasobu kryptograficznego z giełd na inne opcje przechowywania, wskazują, że flagowa kryptowaluta nadal ma większy potencjał wzrostu.

„Dodatkowa akumulacja wielorybów i odpływy z giełd w związku z parabolicznym wzrostem BTC wskazuje, że dobrze skapitalizowani uczestnicy rynku uważają, że BTC ma rosnące zyski w najbliższej perspektywie, pomimo przejścia na nieznane wody”.

Kraken ujawnia, że ​​liczba BTC w adresach wielorybów osiągnęła rekordowy poziom 11,46 miliona w 2020 roku

Giełda kryptowalut dodaje, że liczba adresów zawierających ponad 100 bitcoinów wzrosła powyżej 16 300 – to najwyższy poziom od marca 2020 roku.

Kraken ujawnia również, że wieloryby posiadające ponad 100 bitcoinów zgromadziły w grudniu 47 500 BTC, gdy flagowa kryptowaluta osiągnęła ogromny wzrost.

Von admin